Zwiedzenie New Age

Większosć Chrzescijan orientuje się w jakich czasach żyjemy. Świat coraz bardziej odrzuca Boga i wpada w pułapkę Szatana. Nasz Pan Jezus Chrystus ostrzegł nas, że będzie to się działo przed jego powrotem, nadejscie Pana jest coraz bliżej. Dla tych którzy czytają znaki czasu polecam ten kanał na yt, niestety tylko po angielsku ale same filmy mówią za siebie.

Na swiecie dzieje się coraz więcej i coraz bardziej zdumiewających wydarzeń ale to co pokazuje kanał MTV oraz inne TV jest szokujące.

fotolia_1981604_xs

W ostatnich latach odbywa sie promocja NEW AGE , magii, czarów, satanizmu na szeroką skalę, otwarcie i bez skrupułów pokazuje sie tajemnice skrywane przez wieki, dostępne kiedys tylko dla wtajemniczonych magów i satanistów, teraz oglądają to dzieci, młodzież, rodzice, ludzie oglądają te rzeczy jak owce bezmyslnie i z ignorancją i nie mają pojęcia, że szatan zarzuca na nich swoją sieć.

To kolejny znak aby przebudzić sie i spędzać jak nawięcej czasu z biblią i z Bogiem, zbliżyć sie do Pana i oczyszczyscić z grzechu.

Wszelkie religie, oprocz chrzescijaństwa to oszustwo. New AGe to pułapka dla naiwnych i nieswiadomych ludzi, jesli jestes zaangażowany w te sprawy, jak najszybciej odrzuć to, pros Boga o wybaczenie i zmien radykalnie swoje życie.

Konsekwencje konszachtów z szatanem, są potworne i prędzej czy póżniej będziesz musiał za to odpowiedzieć, tu na ziemi i po smierci. To nie są żarty,. to jest walka o twoją duszę. Walka na smierć i życie.

Jezus Chrystus jest Panem, jest Synem Boga żywego, na wieki.

Przypomnę dziedziny zabronione przez Boga dla naszego dobra, sa to dziedziny, poprzez które ludzie współpracują z szatanem i jego demonami.

New Age, reiki, bioenergoterapia, karty tarota, wszelkie wróżby, magia, czarna, biała, każdego rodzaju, medium, spirytyzm,kontaktowanie się z demonami, ufo, joga, medytacja, karate, kung fu, wszelkie sztuki walki ze wschodu, wywoływanie duchów dla zabawy lub na poważnie, itd. 

Satanistyczna moda, gloryfikacja Illuminati, Nie nos takich ubrań!

Reklamy