Modlitwa o uwolnienie

W Polsce bardzo trudno jest znaleźć materiały dotyczące uwolnienia od demonów. Prawda jest taka, że każdy nowo narodzony Chrześcijanin, który jest pod opieką Ducha Świetego ma moc i władzę nadaną mu przez Chrystusa aby rozkazywać demonom opuszczenie dręczonych ludzi. Większość ludzi ma demony i jest w różny sposób przez nie dręczona, duchowo, fizycznie, emocjonalnie. Niestety ta dziedzina została całkowicie prawie zaniedbana przez wszelkie kościoły od wieków. Uważa się, że istnieją jakieś sporadyczne przypadki opętań, z których może dręczonego człowieka uwolnić tylko specialista – ksiądz egozrcysta. Jest to nieprawda.

W końcu ukazał się samym Jedenastu, gdy siedzieli za stołem, i wyrzucał im brak wiary i upór, że nie wierzyli tym, którzy widzieli Go zmartwychwstałego. I rzekł do nich: Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony.  Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą;  węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie. Po rozmowie z nimi Pan Jezus został wzięty do nieba i zasiadł po prawicy Boga. Oni zaś poszli i głosili Ewangelię wszędzie, a Pan współdziałał z nimi i potwierdził naukę znakami, które jej towarzyszyły.  (mk 16: 14-20)

Biblię trzeba traktować dosłownie. Bóg przekazał nam to co myśli i myślał to co nam przekazał.

Nawet nowo narodzeni Chrześcijanie mogą mieć i mają demony. Nie są to opętania ale opresje demoniczne, pozostałości z przeszłości. Człowiek, który się nawraca nie zostaje automatycznie uwolniony od wszelkiego zła.Bóg otwiera mu oczy na prawdę, wymazuje wszystkie grzechy, wybacza i naznacza nowego człowieka pieczęcią Ducha Świętego, który będzie go teraz prowadził. Często jednak, taki człowiek będzie musiał być uwolniony od demonów, które w rózny sposób uzyskały dostęp do grzesznika aby go zniszczyć. Jest to bardzo skomplikowany i rozległy temat. Niestety chrzescijanie maja demony i to wiele, zaleznie od tego, jak bardzo walcza z grzechem i jak bardzo oni sami albo ich przodkowie byli kiedys uwiklani w grzech i rebelie przeciw Bogu. Warto poczytac Ksiege Powtorzonego Prawa, gdzie jest opisane dokladnie za co i jakie klatwy na nas spadaja a jakie blogoslawienstwa.

Aby zajmować się wyrzucaniem demonów Chrześcijanin musi być do tego przygotowany przez Ducha Świętego i uzyskać pewną wiedzę ponieważ mamy do czynienia z przerażającym złem, jednak to Jezus Chrystus, nasz Pan i Zbawiciel jest tym, który uwalnia a nie człowiek i tylko Jemu należy się chwała. Musimy sobie też uświadomić jak potężną mamy władzę nad siłami zła będąc dziećmi samego Boga, i działając w imię naszego Zbawiciela Jezusa chrystusa. Nawet dopiero co nowo narodzony Chrześcijanin ma autorytet dany mu przez Jezusa aby wyrzucać demony. Wielu Chrześcijan żyje bardziej w roli pokonanego niż w roli zwyciezcy, a nie to obiecał nam Jezus, nasz Pan. To my mamy zwyciestwo w tej walce a nie szatan, Jezus Chrystus dal nam moc i sile aby pokonywac wszelkie trudnosci i obiecal, ze zawsze bedzie z nami.

PAMIĘTAJCIE WSZYSCY CHRZEŚCIJANIE, ŻE MACIE WŁADZĘ NAD DEMONAMI W IMIĘ JEZUSA CHRYSTUSA! NIE BÓJCIE SIĘ BO STRACH JEST GRZECHEM ORAZ JEDNĄ Z NAJPOTĘŻNIEJSZYCH BRONI SZATANA. TO JEMU ZALEŻY ŻEBYŚCIE SIĘ BALI PONIEWAŻ STRACH ODDZIELA WAS OD BOGA  I ZABIERA WAM SILE DO WALKI,  SZATAN MOŻE WAMI MANIPULOWAĆ POPRZEZ STRACH. BÓG POWIEDZIAŁ WIELOKROTNIE- NIE BÓJ SIĘ, JESTEM Z TOBĄ, NIGDY CIĘ NIE OPUSZCZĘ I MY MUSIMY W TO WIERZYC! A CO ROBIA CHRZESCIJANIE? BOJA SIE NAWET WSPOMNIEC O DEMONACH ALBO NIE WIERZA, ZE TO ICH MOZE DOTYCZYC.

TO MY JESTEŚMY PO ZWYCIĘSKIEJ STRONIE W IMIĘ JEZUSA CHRYSTUSA I DZIEKI JEGO OFIERZE NA KRZYŻU, DZIĘKI JEGO ŚWIĘTEJ, PRZELANEJ ZA NAS KRWI. SZATAN ZOSTAŁ POKONANY, ON TYLKO PRÓBUJE WAS ZASTRASZYĆ JAK WŚCIEKŁY PIES. NIE PODDAWAJCIE SIĘ NIGDY. JEZUS CHRYSTUS JEST KRÓLEM NAD KRÓLAMI I PANEM NAD PANAMI, WYSTARCZY, ŻE SPOJRZY NA DEMONA A TEN MUSI UCIEKAĆ W PRZERAŻENIU.

CZYTAJCIE BIBLIE CODZIENNIE. ŚPIEWAJCIE DLA PANA, WYCHWALAJCIE GO. TO WSZYSTKO O CZYM PISZĘ JEST BRONIĄ PRZED SIŁAMI ZŁA.

Tym, którzy nie wierzą w opresję demoniczną tzw. zwykłych ludzi i dla tych, którzy szukają bezskutecznie pomocy polecam obejrzenie poniższych nagrań ze spotkań, które odbyły się w Krotoszynie. Chrześcijanie w tym mieście mieli szczęście być szkoleni i uwolnieni od demonów przy pomocy Pastora Józefa Jasińskiego, który na stałe prowadzi swoją działalność pomagając tysiącom dręczonych ludzi w Kanadzie i na całym świecie. Jeśli jesteś zdesperowany i wiesz, że twoje problemy są natury demonicznej, odmów modlitwę razem z Pastorem, którą zobaczysz na tym wideo, takie przekazy, mimo, ze nie dzieją się na żywo, mają również w sobie moc uwalniania. W zależności jak bardzo jesteś zatopiony w grzechu, walka może być krótka lub też będzie potrzeba wielu godzin i co najmniej kilku głeboko wierzących, nowo narodzonych Chrześcijan aby modlili się za ciebie i walczyli o twoje uwolnienie przy boku Jezusa i jego aniołów.

Jeśli masz kłopoty z opresją demoniczną i nie możesz znaleźć pomocy wśród ludzi, bardzo skuteczna jest modlitwa, którą zamieszczam poniżej. Jest to modlitwa tzw. samo-uwolnienia, bez udziału innych chrześcijan, tylko ty i Jezus Chrystus. Złe duchy czy demony nienawidzą, nie znoszą, nie cierpią słyszeć o krwi Jezusa. Jeśli nie będziesz w stanie wypowiedzieć tych słów, będzie to oznaczało, że demony, które cię dręczą, próbują cię powstrzymać i zablokować. Nie poddawaj się, wołaj Jezusa i Ducha Świętego na pomoc. Możesz wybuchnąc płaczem, możesz zacząć kaszleć lub nagle zacząć bardzo głęboko oddychać, jakbyś coś z siebie wyrzucał. Ufaj, że Jezus jest z tobą i to wJego rękach jest twój problem.Odmów tę modlitwę na głos. To ważne.

Nie zapomnij też, że warunkiem tego aby Jezus Chrystus przyszedł ci z pomocą jest wyznanie przed Bogiem swoich grzechów, prośba o wybaczenie i wybaczenie tym, którzy cię skrzywdzili.

Pamiętaj też, że musisz być absolutnie poważny i uczciwy a także desperacko pragnąć uwolnienia. Autorem dej modlitwy jest Pastor Derek Prince, który przez wiele lat zajmował się tą dziedziną. I jezcze jedno. Jezus nie po to uwalnia ludzi od demonów aby wrócili na stara drogę grzechu. Po uwolnieniu musisz za wszelką cenę pogłebiać swoją wiedzę o Bogu i oczyszczać się z grzechu, w czym pomoże ci Duch Święty. Jeśli wrócisz do grzesznego życia sprzed uwolnienia, demony wrócą z 7 krotną siłą. Jezus powiedział, że demon, który opuścił swój dom( czyli ciebie) szuka ciała żeby je zamieszkać. Jeśli wróci i znajdzie cię znowu pogrążonego w grzechu, przyprowadzi ze sobą 7 innych demonów, a tego byś napewno nie chciał.

Jezus, nasz Pan jest naszą jedyną nadzieją.

UWAGA!

POTĘŻNĄ BRONIĄ PRZECIWKO DEMONOM JEST SŁOWO BOŻE A W SZCZEGÓLNOŚCI PSALMY.

Psalmy są w ogóle cudowną modlitwą, módl się psalmami, one sprowadzają obecność Ducha Świętego, są na każdą okazję.

Czytaj na głos psalmy, szczególnie te które mówią o zwycięstwie nad wrogiem, psalm 18, 118, psalm 91 i wiele innych sprawiają, że Duch Święty namaszcza cię, bo jak mówi sama biblia, słowo Boże jest ostre i aktywne, jest żywe, i to jest prawda. Kiedy będziesz czytał psalmy na głos, demony będą coraz bardziej na nie reagować i jeśli twoje serce jest gotowe i wołasz do Boga o pomoc w desperacji, nastąpi cud uwolnienia, bo uwolnienie jest cudem. Możesz odczuwać drżenie i różne inne sensacje ciała. Kiedy demony opuszczają ciało objawia się to przez ziewanie, kaszel, wydychanie, wymioty, zależy od samego naszego Pana, w jaki sposób rozkaże im opuścić twoje ciało. Bądź cierpliwy i uparcie dąż do uwolenienia, nie poddawaj się za żadną cenę. Jeśli nie możesz znaleźć żadnych chrześcijan, którzy wiedzą jak ci pomóc, wołaj do Boga, On cię słyszy. Pamiętaj też, że post, ( najlepiej przez 3 dni albo dłużej, zależy ile potrafisz wytrzymać bez jedzenia, ale nawet jeden dzień ma znaczenie) jest także potężną bronią przeciwko demonom, to bardzo je osłabia.

Wszystkie wersy z Biblii, mówiące o tym jak Jezus pokonał szatana na krzyżu oraz te które mowią o potędze Boga i naszego zbawcy Jezusa Chrystusa, są także bronia przeciwko demonom.  Trzeba czytać je na głos, nawet całe listy apostolskie albo rozdziały ewangelii, demony słyszą twój głos i reagują na słowo Bóga, które jest naszym mieczem i sprawia, że chcą uciekać żeby tego nie słyszeć. Ufaj Bogu, On powiedział, że nigdy cię nie opuści. On cię kocha miłością niepojętą dla nas ludzi. Niech cię Bóg, nasz Pan błogosławi.

Szatan nienawidzi ponizszej modlitwy bo jest w niej mowa o krwi Jezusa Chrystusa, ktora zostala za nas przelana. Przeczytaj te slowa na glos, jesli trzeba czytaj kilka razy az poczujesz, ze cos sie dzieje, czasem walka bedzie trwala dluzej niz pare minut, zalezy z czym chcesz sie zmierzyc ale im dluzej czytasz prawde o mocy Jezusa i Jego krwi tym wiecej namaszczenia Ducha Sw i tym bardziej demony trzesa sie ze strachu. To naprawde dziala pod warunkiem, ze wierzysz. 

Przymierze krwi

Przez krew Jezusa jestem ocalony z ręki szatana. Przez krew Jezusa wszystkie moje grzechy są wybaczone. Krew Jezusa Chrystusa, Syna Boga oczyszcza mnie teraz z wszystkich grzechów. Przez krew Jezusa jestem usprawiedliwiony, uczyniony prawym tak jakbym nigdy nie zgrzeszył. Przez krew Jezusa jestem uświęcony, uczyniony świętym, wybranym dla Boga. Moje ciało jest świątynią Ducha Świętego, odkupione, oczyszczone, uświęcone przez krew Jezusa Chrystusa. Należę do mojego Pana Jezusa Chrystusa, Syna Boga – ciałem, duszą i duchem. Jego krew chroni mnie przed wszelkim złem. Dzięki krwi Jezusa, szatan nie ma nade mną żadnej władzy ani żadnego we mnie miejsca. Wyrzekam się szatana i jego zastępów. Jezus powiedział: „ I te znaki będą im towarzyszyć: W moim imieniu będą wyrzucać demony…. ( Marka 16:17). Wierzę w Jezusa Chrystusa, w imię Jezusa wykonuję delegowaną mi przez Niego władzę i wyrzucam wszystkie złe duchy. Rozkazuję im żeby opuściły mnie teraz, zgodnie ze słowem Boga i w imię Jezusa Chrystusa.

Dodatkowo, ponizej znajduje sie modlitwa tzw. Masowe uwolnienie w jezyku angielskim, odmawia sie ja, jesli jest wieksza ilosc ludzi i nie ma czasu zeby za kazdego modlic sie osobno, taka modlitwa nagrana na wideo dziala dokladnie tak samo jak na zywo. Kto jest zdesperowany i naprawde pragnie wolnosci i swietosci w Panu, moze  (znajac w tym przypadku j.angielski ) zostac uwolnionym z wielu demonow za pomoca tej modlitwy, trzeba dokladnie sie wsluchac i calym sercem poddac sie temu co uczyni Pan. Mam nadzieje, ze niebawem pojawi sie taka modlitwa w jezyku polskim.

John Eckhardt | Mass Deliverance

 

 

 

Reklamy