Demony reiki

copyrights by imagineallart

Jan: 8-32 „… i poznacie Prawdę a Prawda was wyzwoli”

Jest to głos Chrześcijański, który zaświadcza, że reiki używa demonów-reiki aby manifestować uzdrowienia!

 

Wielu reikowców wierzy, że uzdrawiają energią reiki, tak jak robił to Jezus ale nie wiedzą, że będzie to miało większy wpływ duchowy niż tego chcą, a to zaprowadzi ich na manowce, daleko od Chrystusa i  Wiecznego Zbawienia.

Niektórzy mistrzowie reiki uwielbiają inicjować do reiki chrześcijan ponieważ sądzą, że znają sposób na rozwój i uzdrawianie nadprzyrodzone, które czasami wydaje się zanikło w kościele. Uwielbiają oni zaszczepiać reiki w życie Chrześcijan z powodu manifestacji, uzdrawiania i siły reiki. Niektórzy mistrzowie reiki promują swoje usługi duchowe w taki sposób: „Bądź jak Jezus i zostań mistrzem reiki.”

Coraz więcej reikowców zostaje zbawionych i dotkniętych przez samego Jezusa poprzez, którego wracają oni do kościołów natchnionych przez Ducha Św. na całym świecie. Znajdziesz tu ewidentne świadectwa tych Chrześcijan z całego świata, które potwierdzają nasze biblijne, chrześcijańskie poglądy na temat okultyzmu reiki i pokazują ci drogę aby z tego się wydostać w łasce Bożej, przez Jezusa Chrystusa.

Świadectwo z Europy– Chcę podziękować za waszą doskonałą stronę internetową i potwierdzić jako wyzwolony eks-mistrz reiki, że wszystko co tu napisano jest prawdą. Wasze wnioski są na bardzo głębokim poziomie duchowym, ale mogą stanowić wielkie wyzwanie dla reikowców, którzy znajdują upodobanie w uprawianiu reiki i jej manifestacjach, bez zastanowienia się jakie są tego duchowe implikacje, ponieważ to zaślepienie przez moc reiki i jej manifestacje odciąga ich od Zbawienia i Jezusa jako Pana.  

Niemniej jednak szkoda, że nie wiedziałem o tym wszystkim zanim zacząłem praktykować reiki jako mistrz przez wiele lat i nie miałem okazji aby myśleć o reiki w ten sposób, tak bym nie musiał tak bardzo cierpieć z tego powodu. Ponieważ w mojej najbardziej ponurej godzinie, gdy reiki przejęło kontrolę,…. Ja i wszyscy mistrzowie oraz uczniowie reiki, którzy mi pomagali, nie mieli pojęcia co było powodem mojej opresji.  

Nigdy nie wpadłbym na to, że to ma coś wspólnego z reiki, ponieważ reiki zawsze mnie leczyło i prowadziło. Gdy zaakceptowałem Pana Jezusa Chrystusa jako mojego Zbawcę, zostałem opętany demonicznie i jedynie po moim pełnym chrzcie biblijnym i modlitwach o wyzwolenie, reiki i jej demony opuściły mnie, chwalić Pana.  

Dopiero wtedy dotarło do mnie i zrozumiałem implikacje reiki i jeszcze raz potwierdzam, wszystko, o czym piszecie i piszę ten list jako poparcie dla was. Mnie się udało i jestem szczęśliwy, że zostałem wyzwolony, ale dlaczego chrześcijanie używają reiki….. o, mój Boże miej litość, oni naprawdę nie mają pojęcia. Ponieważ największym błogosławieństwem jakie człowiek może otrzymać i pragnąć jest Zbawienie i Odkupienie. Cieszę się, że zostałem wyzwolony i wróciłem do Domu, poprzez Jezusa Chrystusa mojego Pana. Życzę waszemu kościołowi wszystkiego najlepszego, niech was Bóg błogosławi i zachowa was wszystkich, w imię Jezusa.”  

Jest to dla nas bardzo ważne, jako wyzwolonych reikowców służących teraz Panu Jezusowi, że możemy cię ostrzec i wyjaśnić okultyzm reiki. Nie możemy milczeć na temat tego co widzieliśmy i słyszeliśmy i chcemy błogosławić cię prawdą. Jezus żyje i nas uwolnił! Kto mógłby cię ostrzec jeśli nie my, ocaleni eks-reikowcy a wiesz, że powiedzenie ci Prawdy jest możliwe tylko po tym jak sami przez to przeszliśmy.

Biblia mówi bardzo wyraźnie na temat reiki i dziś kościoły wiedzą, że świat duchowy jest rzeczywisty i aktywny poprzez reiki. Reiki jest nadprzyrodzonym sposobem leczenia, który działa poprzez kanalizowanie energii reiki, która płynie przez twoje ręce albo przez wysyłanie reiki na odległość wykorzystując symbole reiki. Istnieją miliony aktywnych reikowców na całym świecie, którzy, poczynając od szpitala do salonu kosmetycznego, zarówno chrześcijanie jak i uzdrowiciele new-age, używają reiki i wierzą, że błogosławią cię mocą leczniczą Jezusa. Dziękuję ci za czas, który poświęcasz czytając tę stronę, dowiesz się z niej:

– że system uzdrawiania energii reiki jest jednym z narzędzi, którego w dzisiejszym świecie z wielką mocą używa szatan.

– w jaki sposób działa świat duchowy aby wpływać na ludzi i łączyć się z nimi.

Większość reikowców nie ma bladego pojęcia, że energia reiki, którą kanalizują przez swoje ręce jest okultystyczna. Ani, że kiedy używają tajemnych symboli okultystycznych aby wysyłać reiki, odwołują się do duchów reiki. Ponieważ za każdym razem kiedy reikowiec nakłada na kogoś ręce, aby w ten sposób doprowadzić energię reiki do pacjenta żeby go wyleczyć i błogosławić, robi to w imieniu i poprzez moce demona reiki – feniksa a nie w imię Jezusa Chrystusa. Jeśli wysyłają oni reiki do innej osoby z powodu współczucia i w celu uzdrowienia, z dobrą intencją w sercu, to nadal jednak przywołują demony reiki przez używanie symboli reiki i 3-krotne wywoływanie ich imion, tak aby moce reiki zaczynały płynąć i formować wstępne oznaki leczenia. Po seansie reiki oddają chwałę reiki mówiąc: „to nie ja cię wyleczyłem, reiki to zrobiło.” Jeśli zostałeś zainicjowany do reiki, jesteś otwarty na działanie tych duchów i po prostu udowadniasz, że szatan również leczy. Będziesz miał prawdopodobnie mnóstwo problemów w swoim życiu z powodu reiki i grzechu. Tak więc, okaż skruchę i porzuć reiki, wróć do Jezusa a On cię wyzwoli i wróci do ciebie.

Większość ludzi, którzy zaczynają zajmować się reiki, nawet jeżeli są chrześcijanami, myśli: „Jeśli wszystkie dobre sprawy pochodzą od Boga, a leczenie jest dobre, w takim razie cokolwiek, co leczy musi pochodzić od Boga.” Ale Szatan również leczy.

Przeczytaj 2Tess.2-9 „Pojawieniu się jego (antychrysta) towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość.


Udowodniono ewidentnie, że reiki nie pochodzi od Boga, że jest demoniczne i nie było metodą uzdrawiania stosowaną przez Jezusa, przeciwnie do tego co mówi się reikowcom, kiedy rezerwują seminarium lub sesję leczniczą reiki.

Potem o Jezusie nigdy już się nie wspomina, ani o tym, że jest On Drogą, Prawdą i Życiem. Reiki jest energią siły życiowej, która leczy, prowadzi, wzmacnia do stawiania czoła życiu w jakiejkolwiek formie. Reiki nie jest religią. Ale reiki wyzwoli twój rozwój duchowy z nadprzyrodzonymi manifestacjami, reiki działa i jest potężne. W ten sposób, reiki staje się substytutem Boga i zaspokaja potrzebę Boga w człowieku, na krótką metę, wydaje się że działa. Wyślij reiki i proś o… przebaczenie, pracę, nowy dom itd.

Kombinacja z innymi wierzeniami new-age, zaprowadzi reikowców głębiej w oszustwo, tak iż uwierzą, że używając reiki człowiek może zrobić wszystko. Podobnie jak jeden z nich, który wierzy, że po śmierci, albo reinkarnacji: „wciąż będę wiedzieć jak łączyć się z reiki poprzez symbole reiki, więc będę miał życie wieczne”. Różnica między innymi grupami okultystycznymi a reiki polega na tym, że reikowcy na ogół mają kochające, dobre serce i nie wyrzekają się, ani też świadomie nie odrzucają Jezusa. Jednak jest to całkowite zaślepienie na Prawdę, poza tym uwielbiają oni wolność oraz ten pozytywne oddziaływanie reiki na ich życie, jest to wyjaśnione w 2Tes 2-10-11:

z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość.

Oszustwo reiki jest tak duże, że kiedy zaczynają dziać się paskudne rzeczy w życiu reikowców, nigdy nie podejrzewają, że reiki ma z tym coś wspólnego i są przygnębieni / wystraszeni na myśl że, mogliby odejść od reiki. Nie widzą żadnej alternatywy i nie są świadomi faktu, że Jezus żyje i dokonał już tego na Krzyżu! Największym błogosławieństwem dla ludzi jest otrzymanie Zbawienia a nasze modlitwy są wysłuchiwane poprzez Zwycięstwo Jezusa Chrystusa i uzyskujemy uzdrowienia i cuda, w Jego Imieniu i Chwale. Jezus nie ma nic wspólnego z reiki, co pokażemy ci w wielu następnych przykładach.  

Pamiętaj, że tylko Jezus może uwolnić cię od reiki.  

Wybawię mój lud z waszej ręki i poznacie, że Ja jestem Panem.” (Ks. Ez 13:23)

 

Przeczytaj proszę to świadectwo zbawionego eks mistrza reiki z Europy:

… jeśli myślisz, że Duch Św. używa reiki albo ma coś wspólnego z uzdrawianiem reiki… Niech się Pan ulituje, reiki jest demoniczne, jest drogą szatana a duch mistrza reiki to feniks, który powstaje z popiołów!!!!!

Tak więc za każdym razem kiedy ktoś wysyła reiki, albo inicjuje do reiki, albo leczy używając reiki, w ciszy rysuje jeden z symboli reiki oraz wywołuje 3 razy nazwę tego ducha i energia reiki zaczyna przepływać.

Uczeń/pacjent zaczyna myśleć, że jest błogosławiony wyleczeniem, mówią wam, że to był sposób Jezusa, ale oni proszą demony reiki o wykonanie tej pracy, w ten sposób otwierając duchowe drzwi do nieświadomych ludzi, którzy będą mieli teraz nadprzyrodzone doświadczenia, wyleczenia i nie pytają już czy to naprawdę pochodzi od Jezusa.

Tak jak mnie, podoba im się to co się zdarzyło, ponieważ nikt nie mówi im, o imionach duchów stojących za reiki, ani w jaki sposób doprowadza są rytualnie do otwarcia kanałów reiki. Oni po prostu nic nie wiedzą i często reikowcy nie myślą o tym już więcej ponieważ reiki skutkuje. Są zaślepieni przez reiki i oszukani poprzez objawy wyleczenia i kontakt z duchami reiki……………….. „

Ten mistrz reiki został ochrzczony i reiki opuściło go podczas gdy wynurzał się z wody. Mamy wiele podobnych listów od eks-reikowców na całym świecie, którzy zrozumieli to demoniczne działanie dopiero po ich wyzwoleniu i prawdziwym zbawieniu, gdy oszustwo reiki zostało usunięte. Nigdy nie zdawali sobie sprawy z tego co naprawdę robili, ani że świat duchowy może działać w ten sposób i/lub uzdrawiać. Większość z nich nie znała różnicy pomiędzy Duchem Świętym Boga, aniołami albo upadłymi aniołami. Niektórzy z nich zaprzeczali istnieniu diabła całkowicie a jedynie odkryli prawdę o tym po wyzwoleniu w imię Jezusa i czytaniu Słowa Bożego. Tak jak napisano w 2Kor.3-16; „lecz gdy się do Pana nawrócą, zasłona zostaje zdjęta”


   Duchy, demony i władca Reiki!

Przez ujawnienie opisanych demonów reiki możesz teraz jasno zrozumieć, że:  

leczniczy system energii reiki jest jednym z narzędzi używanym przez szatana z wielką mocą w dzisiejszym świecie. Istnieje dziś ponad 70 milionów reikowców, niektórzy z nich uważają się za chrześcijan i wierza, że są zbawieni, i którzy codziennie praktykują reiki na sobie. Myśląc, że leczą tak jak robił to Jezus, z prawdziwym powołaniem jako nadprzyrodzeni uzdrowiciele, ale używając mocy reiki ciemności i niższych duchów reiki do manifestacji tych (kłamliwych) cudów i fenomenów.  

Chcielibyśmy pokazać ci jak funkcjonuje świat duchowy, aby wpływać na i łączyć się z ludźmi poprzez rytuały reiki, lecznicze sesje reiki aż po opętanie przez demona. Te demony i te doświadczenia są dobrze znane w tych Kościołach i wśród duszpasterstw, które zajmują się uwalnianiem, tak samo jak są znane ex-reikowcom, którzy zostali wyzwoleni, w łasce Boga poprzez Święte Imię Jezusa.

Podkreślmy jeszcze raz: Ci ludzie, którzy praktykują reiki, na ogół nie zdają sobie sprawy, że wywołują duchy reiki wysyłając reiki, albo inicjując innych. Reikowcy zapraszają duchy reiki za pomocą rysowania japońskiego symbolu konkretnego demona i przywołują je wołając ich imiona 3 razy, w ten sposób wysyłając energię reiki do kogoś. Albo za pomocą takich samych symboli, inicjując kogoś duchowo do reiki, przez rytualne otwarcie dostępów dla tych demonów i w ten sposób przepływ energii reiki może się rozpocząć. Ponieważ reikowcy tkwią w oszustwie poprzez oznaki wyleczenia i powodzenie osobiste w najbliższej przyszłości, ani też nie mają należytej wiedzy biblijnej, nie są poinformowani o implikacjach grzechu i gniewu do czasu aż upadną.

A jeśli nawet ewangelia nasza jest zasłonięta, zasłonięta jest dla tych, którzy giną, w których Bóg świata tego zaślepił umysły niewierzących, aby im nie świeciło światło ewangelii o chwale Chrystusa, który jest obrazem Boga. ( 2Kor. 4; 3-4)

Zaślepienie to, z jego wiarą w reiki oraz manifestacje szatana są wyjaśnione w 2 Tes. I zwyczajnie udowadnia to, że szatan także może uzdrawiać poprzez demony reiki.


1.Dia-ko-mio główny-demon, władca

Inicjujący symbol reiki każdego mistrza reiki nazywa się „DIA KO MIO” i jest utrzymywany w tajemnicy i uznawany za święty przez mistrza reiki!! Ten duch mistrza reiki, jest wzywany do otwarcia i połączenia cię z reiki jako kanału reiki i abyś był jego niewolnikiem, Dzieje się to podczas inicjacji do reiki, jego imię to „Feniks, który powstaje z popiołów”. Demon, który twierdzi, że zmartwychwstał, jest oczywiście niebiblijny i ma pochodzenie egipskie, w buddyjskiej tradycji jest znany jako oznaka oświecenia.  


Umiłowani, nie dowierzajcie każdemu duchowi, ale badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków pojawiło się na świecie. Po tym poznajecie Ducha Bożego: każdy duch, który uznaje, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele, jest z Boga. Każdy zaś duch, który nie uznaje Jezusa, nie jest z Boga; i to jest duch Antychrysta, który – jak słyszeliście – nadchodzi i już teraz przebywa na świecie.| (1Jan 4;1-4)  


Mistrz reiki dowiaduje się, którego symbolu i imion używać oraz jak to robić, kiedy sam już przeszedł inicjację. Zapłacił sporo pieniędzy i był już przez wiele lat głęboko zaangażowany w reiki. On w końcu jest mistrzem reiki i….. phi…. nie obchodzi go, kim jest ten duch, albo po prostu nie wie. Reiki skutkuje, reiki leczy, ludzie zostają uzdrowieni i ponieważ czynię dobro, jestem w dobrych układach z Bogiem, mam teraz moc, jestem szczęśliwy, więc?

2 – Hon-cha-se-shonen, duch nawiązujący kontakt

Symbol i duch drugiego stopnia reiki, dla nawiązywania kontaktu z osobą lub sytuacją na odległość. Znaczenie: „od mojego Buddy do twojego Buddy” albo „z mojej boskości do twojej,” jest to duch kontaktujący się, działa jak starej daty rozmowa telefoniczna na daleką odległość. Jest również używany podczas wszystkich inicjacji i jest dodatkowo wpisany w rękę podczas rytuału inicjacji reiki na drugi stopień.

3 – Sei-heki, duch prowadzący

Symbol i duch drugiego stopnia reiki, dla wpływania na poziomy podświadome, aby leczyć uzależnienia itp. Na ogół nie uczy się już o nim więcej, jednak jeśli wiesz jak to robić, może być wykorzystywany dla manipulacji ludźmi. Jego działanie wyjawi dużo o ludziach i sytuacjach i dostarczy rewelacji do „trzeciego oka”. Tak, że reikowiec będzie wiedział gdzie wysłać trochę więcej reiki następnym razem. Ten symbol również jest używany we wszystkich inicjacjach reiki i wpisany w rękę.

4 – Tjoko-rei, duch główny

Symbol i duch drugiego stopnia reiki jest używany do uaktywnienia energii reiki w rękach osoby, kiedy nakłada ręce na pacjenta albo dla wysyłania reiki. Kiedy reikowiec nakłada ręce na pacjenta, duch ten działa aby wzmocnić siłę reiki, która już do pacjenta przepływa. Znaczenie: boże przybądź tu, rozkazanie bogowi reiki aby działał. Jest bardzo potężny.

Są to główne demony reiki, napotykane w tradycyjnym reiki, ale przez wymieszanie reiki z innymi działaniami okultystycznymi, istnieje ich o wiele więcej. Feniks jest używany podczas każdej inicjacji do reiki na którykolwiek stopień reiki a pozostałe są używane przy drugim stopniu wzwyż, aby wysyłać energię reiki albo wzmocnić energię reiki podczas nakładania rąk. Ale ponieważ reiki dobrze współdziała z każdym innym systemem okultystycznym, istnieje wiele innych form reiki, które używają innych symboli reiki z ich mantrami/ imionami, różnych duchów niższych. I tak, mamy guru, którzy zapoczątkowali rożnorodne odmiany reiki takie jak Osho-reiki albo Bagwan-reiki, Saibaba-reiki, Joga-reiki, albo doświadczonych mistrzów reiki, którzy zapoczątkowali Karuna-reiki, Harbori, Rainbow…itp. Ale podstawowe demony reiki i wszystkie rytuały inicjacyjne reiki zostały wspomniane powyżej.

Wzywamy cię do skruchy i powrotu do Jezusa i nie jesteśmy w tym sami. Wszystkie kościoły chrześcijańskie coraz bardziej ostrzegają o niebezpieczeństwach reiki.  

TAK, JEZUS JEST DROGĄ DO OCALENIA! CHWAŁA BOGU!


http://www.reikidemons.com/Page1_eng.htm


Reklamy

27 myśli nt. „Demony reiki

 1. Jakie to smutne, kiedy sie czyta to wszystko co zostalo napisane tu na tej stronie 😦 Pewnie to diabel kierowal ta osoba by stworzyla ta strone i usilowala odciagnac wszystkich tych szczesliwcow ktorym udalo sie poznac moc uzdrawiania REIKI. Wracajac do tych wszystkich slow biblijnych, czy Jezus nie powiedziall „bedziecie czynic cuda jeszcze wieksze niz moje” Czy osoba piszaca te artykuly moze powiedziec z czystym sercem „Jestem dobra istota, nie zycze nikomu zle, nie ma w tych slowach nienawisci, a jesli jest zostane potepiony na wieki i nigdy nie zaznam spokoju” Ludzie otworzcie sie odrobine na te laski ktore zostaly nam podarowane, otworzcie oczy, nie blakajcie sie jak slepe owce zagubione w cienistym lesie ignorancji.

  • Proszę wszystkich aby się zastanowili, sama idea reiki jako dającej „moc” człowiekowi jest sprzeczna z nauką Boga. Bowiem „uzdrawiając” kogoś wcale nie zawsze musimy komuś pomagać, nasze ludzka natura uważa ze cierpienie jest złe i trzeba je usuwać, często jest ono jednak niezbędne do tego abyśmy stawali się lepsi, lepiej rozumieli innych. Choroba może być darem a „ozdrawiając” mistrz reiki stawia siebie w roli Boga, stawia się nad nim,
   Najbardziej przerażające są dla mnie programy gdzie występują wszelkiego rodzaj wróżbici, i zadziwia mnie, że ludzie tak łatwo dają się nabrać na takie głupoty.
   Czy zamiast szukać szkodliwych rozwiązań nie lepiej porostu Poprosić „Boże pomóż…”?

   Nigdy nie słyszałem aby ktokolwiek z nich powiedział uzdrawiam Cię w imię Jezusa.
   A żaden uczeń Jezusa nigdy nie uzdrawiał w imię żadnego z Aniołów duchów itp..

  • Zastanow sie nad tym. Jest sobie czlowiek, ktory niszczy innych, idzie po trupach do celu i nagle zachorowal ciezko. Bog daje.mu szanse nawrocenia i odpokutowania za zlo w tym zyciu, zeby po smierci nie zostal potepiony. Ty go wyleczysz reiki i facet do konca zycia bedzie zyl jak przedtem. Na koncu wyladuje w piekle na wiecznosc. Odpowiedz sobie sam – pomogles mu czy mu zaszkodziles? Poza tym w Pismie Swietym jak byk jest napisane, ze Bog nie cierpi magow, uzdrowicieli itp. Jesli ktos uzdrawia i twierdzi, ze robi to w imie Jezusa, to nic za to nie bierze, jest bardzo blisko kosciola, jest pobozny i bardzo wierzacy i jego zdolnosci sa potwierdzone przez kosciol. Uwazasz, ze spelniasz te wszystkie warunki? Pisze to Tobie, bo jestem synem mistrza reiki i to nie moja matka (o niej mowa) mnie wyleczyla z 20 letniego nalogu grania w gry na PC, tylko Duch Swiety. Wiem co mowie i jestem swiadom zagrozenia. Nie zycze Ci, zebys mial dreczenia szatanskie. Ja mialem. Pozdrawiam

  • Jezus nie poslal reiki tylko Ducha Swietego wszystkim tym, ktorzy w Niego wierza. Reiki nie ma nic wspolnego z Jezusem. Za to chetnie rozwija proznosc ludzka czlowieka, ktory mysli, ze stanie sie jak Bog.
   Po drugie Duch Swiety daje wtedy kiedy chce, komu chce i jak chce. Twierdzac, ze kazdy moze nauczyc sie reiki jako, jak to pani pieknie ujela, dar bozy, zaprzecza pani tym slowom.
   Po trzecie w Pismie Swietym nie pisze naucz sie reiki i kasuj klientow. Bedziesz miec lepsze zycie. Pisze za to: ” darmo otrzymaliscie, darmo dawajcie”.
   Za PRAWDZIWE dary od Boga sie nie placi, bo sa darami milosci a nie chciwosci. Malo tego. Jak ktos otrzymuje dary Boze, to dostaje tez krzyz do niesienia, zeby nie popadl w pyche.
   Probuje pani dary zlego ducha nazywac darami od Boga, a to jest bardzo niegodziwe…

 2. Jestem pewien ze Jezus jakby mial przejsc przez to co przeszedl dla was wczesniej tym razem by powiedzial „Oooo nie ma mowy, umrzec za tych ludzi, nigdy wiecej”. Czy wy „chrzescijanie” naprawde wierzycie ze ktos was tam przyjmie do siebie za to jakie zycie prowadzicie tu na ziemi, myslicie ze posmierci staniecie sie swietymi, zbawionymi przez Jezusa? Czy robicie jakis wysilek by zostac zbawionym? myslicie ze 60 lat grzeszenia na(bo robicie to codziennie slowem, mysla i uczynkiem) Ziemi zapewni wam wieczne zbawienie(potepienie)? jak tak krotki okres zycia moze zadecydowac o waszym losie ? Przykro sie robi, ale sa powody do smutku, jednym z nich sa portale jak ten.
  Niech Bog bedzie z wami !!!

  • Na pewno nikt nie będzie przyjęty „tam” z powodu swoich uczynków. Zbawienie nie jest za uczynki, po to Jezus Chrystus zapłacił swoim życiem na krzyżu aby każdy mógł być oczyszczony od grzechu i żyć dalej dla Niego – Pana i Zbawiciela. Bycie uwolnionym od demonicznej presji jest cudowne.
   Chrześcijanin

  • Tak moze powiedziec jedynie czlowiek zniewolony. Znam te slowa i sposob ich wypowiadania. Oskarzenia, szukanie winy w innych, ale nie w sobie. Wiele razy te slowa.slyszalem. Jest tylko jeden co.oskarza. na imie mu szatan.

 3. Witam serdecznie, to co opisujecie państwo tutaj jest dla mnie wstrząsem, jesrtem Reikowcem po 2 stopniu inicjacji, jak dotąd niemoglem znaleźć fachowej instrukcji co do informacji zawartej w tych wierszach. Moge prosić o kontakt mailowy?

 4. Powyzsze komentarze swiadcza o tym, jak bardzo rozna wiedze posiadaja ludzie na temat Boga,albo nie posiadaja jej w ogole. To jest zrozumiale, dopoki czlowiek sam nie przezyje koszmaru opresjii demonicznej albo innego dramatu,nie bardzo ma ochote na szukanie Boga i uznanie, ze jest grzesznikiem. Czlowiek jest na to zbyt dumny i zarozumialy. Jednak zapewniam wszystkich watpiacych w wiarygodnosc slow na tym blogu, ze sa one prawdziwe. Jak bardzo trzeba byc zaslepionym aby doszukiwac sie zla w ostrzeganiu przed zlem? Odnosnie tego czy Chrzescijanie sa dobrymi ludzmi… Patrzac na katolickie spoleczenstwo polskie, trudno faktycznie ich znalezc. Jednak chce przypomniec, ze Chrzescijanin to czlowiek, ktory urodzil sie na nowo, ktory mial w sobie na tyle pokory zeby pasc na kolana przed Bogiem i uznac, ze jest grzesznikiem.( Prosze nie mylic ze zwyczajem odklepywania spowiedzi przed ksiedzem i odmowieniu 3 zdrowas mario). To czlowiek, ktory dastapil laski zbawienia poprzez akt prawdziwej skruchy i zostal wypelniony Duchem Swietym. To wreszcie czlowiek, ktory jest przez tego wlasnie Ducha Sw oczyszczany ze zla, wypelniany miloscia do Boga i ludzi, przechodzi transformacje i staje sie nowym stowrzeniem. Wtedy otrzymuje rewelacje od Ducha Sw i zaczyna uwielbiac Boga a Biblia staje sie jego najwazniejszym zrodlem madrosci i wiedzy o Bogu. Jezus powiedzial, ze nikt, kto nie urodzil sie na nowo, nie wejdzie do jego krolestwa i taki jest warunek, trzeba urodzic sie na nowo. Nie kazdy, kto nazywa siebie lub deklaruje sie chrzescijaniem, faktycznie nim jest, w zasadzie, wiekszosc takich ludzi, tak naprawde nigdy nie przeszla zandej przemiany. Ponadto, Biblia mowi, ze jestesmy zbawieni poprzez wiare i laske, nasze dobre uczynki ani zadne inne wysilki nie maja dla Boga zadnego znaczenia poniewaz wszyscy jestesmy grzesznikami i zaslugujemy na potepienie. Jedyna droga do zbawienia jest Jezus i wiara w niego. Chrzescijanie opisani powyzej, wypelnieni Duchem sw sa dobrymi ludzmi, znacznie lepszymi niz wiekszosc poniewaz Bog daje im gleboka wiedze i przemienia ich serce z kamienia w serce z ciala, jednak zadne starania czlowieka, nie uczynia go na tyle swietym i dobrym aby byl godnym spedzenia wiecznosci z Bogiem. Dlatego Bog poswiecil jedynego syna aby nas zbawic przed swoim wlasnym gniewem. Krew Jezusa oczyszcza nas z wszelkiego grzechu, oczyszcza tych, ktorzy ida droga zbawienia a Jezus jest dla nich uwielbianym Panem i Krolem.

  CZŁOWIEK MUSI SAM SZUKAC BOGA, WYZNAC MU SWOJE GRZECHY, PROSIC O WYBACZENIE I WYBACZYC INNYM. CZLOWIEK MUSI MIEC Z NIM GLEBOKA OSOBISTA RELACJE, RELACJE Z JEZUSEM.
  NIE POMOZE TU ANI KSIADZ, ANI KOSCIOL, ANI TRADYCJE ANI RELIGIA, ANI WSZYSCY SWIECI. BOG PATRZY NA SERCE CZŁOWIEKA, ON ZNA NASZE MYSLI I NIE DA SIE GO OSZUKAC POPRZEZ DOBRE UCZYNKI ANI WSZELKIE POZORY POBOZNOSCI. BOG NIE ZNOSI OBLUDY I HIPOKRYZJI.

  Prosze czytac Biblie, Bog powiedzial: Moi ludzie gina z powodu braku wiedzy….

 5. Cieszę się, że powstała ta strona i żałuję, że tak późno na nią trafiłem. Jestem po pierwszej inicjacji reiki, która zakończyła się ciężką psychozą i leczeniem psychiatrycznym. Na początku była pełna fascynacja możliwościami leczenia i zabawą z energią. Później przyszło opętanie, halucynacje, widzenie, czucie i słyszenie duchów, utrata kontroli ze światem rzeczywistym.
  Oprócz leczenia farmakologicznego pomogło mi tylko szybkie odcięcie się od reiki i zerwanie kontaktów z grupą.
  Chciałem przestrzec wszystkich, którzy chcą zacząć bawić się w reiki, że ma to również swoje negatywne strony i może zakończyć się problemami psychicznymi.

  • Bardzo dziękuję za ten komentarz. To bardzo ważne żeby ludzie dzielili się swoimi doświadczeniami i ostrzegali innych bo fascynacja czarami, i tym co dla człowieka niezmiernie niebezpieczne zatacza coraz szersze kręgi. Proszę wszystkich czytelników tego bloga aby dokładnie analizowali to co pokazuje telewizja, internet, gry komputerowe, kino, proszę chronić swoje dzieci przed tymi wpływami. Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy w uwalnianiu od demonów reiki oraz innych, proszę o kontakt.

  • Chwała Bogu! To wspaniale, że odciał się Pan od reiki. Ja przeszłam koszmar sama kiedy zwróciłam się do Boga po latach i nagle szatan i jego demony ujawniły się, i zaczęły walczyć żeby mnie z tej nowej drogi zawrócić mimo, że moja inicijacja reiki na 1 stopień odbyła sie jakieś 15 lat wcześniej i w momencie powrotu do Boga, nie miałam już dawno nic z reiki wspolnego a nawet w ogóle o tym zapomniałam. Dzięki Bogu, że to On ma władzę nad wszystkim i że Jezus, nasz Pan, zwyciężył szatana na krzyżu, w przeciwnym wypadku demony rozszarpałyby nas na strzępy, jak napisał król Dawid w psalmach. Ostrzegam jeszcze raz wszystkich, którzy w to nie wierzą, wyśmiewają i sądzą, że Boga i szatana nie ma. Zapewniam was, ze to jest walka na śmierć i życie, przeciwko siłom zła tak potężnym, że my sami bez Jezusa nie mamy najmniejszych szans. Tylko dzięki ofierze Jezusa za nasze grzechy, jego krwi przelanej na krzyżu, za nas, za nasze zbawienie, możemy stawić czoła tym niewidzialnym potworom. Każde słowo w Biblii jest prawdą i tylko prawdą a jest w niej bardzo wiele informacji o demonach, piekle, potępieniu za grzechy i zbawieniu przez Pana Jezusa Chrystusa.

  • Mam to samo. Niebawem idę na leczenie psychiatryczne do szpitala, mam nadzieje jak najszybciej. Jeżeli tu jeszcze jesteś, proszę powiedz co zrobić, co ci pomogło?
   Od grupy się odciąłem, ale mam takie wrażenie że mogę otworzyć się na to i to znów wraca? Jak mam nie wierzyć w to, jak to odciąć?

   • Musisz koniecznie zwrócic sie do Jezusa, i poprosic Jego o pomoc bo tylko On ma moc i wladze nad demonami reki i wszystkimi innymi. Napisz do mnie na deliverancehelpforyou@yahoo.com. Postaram sie napisac ci wiecej jak walczyc. Wszystko co przechodzisz to nie sa problemy psychiczne w popularnym tego slowa znaczeniu ale sa to problemy demoniczne, duchowe, spowodowane przez zle duchy reiki i grzech. Jezus Chrystus moze cie uwolnic od tego tak jak uwolnil mnie i setki innych. Musisz przejsc uwolnienie od zlych duchow. Skontaktuj sie tez z pastorem w Krotoszynie, http://krotoszyn-charisma.pl. On bedzie wiedzial jak ci pomoc poprzez wyrzucenie sil demonicznych. Posluchaj swiadectw uwolnienia na ich stronie. Uwierz mi, ze to jest walka na smierc i zycie o twoja dusze. Tylko Bog, Chrzescijanski Bóg moze cie z tego wyciagnac.

  • P Piszesz że jesteś lub byłeś Reikowiczem I stopnia. Jak długo praktykowałeś zanim pojawiły się u Ciebie problemy tego typu ( psychiczne ? ) ?

 6. Miałem reiki 2 stopnia, dużo praktykowałem, nawet wyleczyłem raka i myśl zasady – najprostsze rozwiązania są najlepsze i słów Biblii „Drogi kręte uczyńcie prostymi” uklęknąłem u niosłem ręce do góry i zaprosiłem Jezusa do swojego serca, poprosiłem żeby tam zamieszkał na zawsze i niech prowadzi mnie przez życie. Padłem na podłoge, leżałem tak chyba z pół godziny i… wstał nowy ja.

  Nie mam w ogóle ochoty robić reiki, nie medytuje i czuje sie fenomenalnie. Często mam szczęście, wszystko sie dobrze układa. Nawet jak na treningu złamałem kostkę to wiedziałem, że dzięki temu będzie lepiej… i miałem racje 🙂

  Nie chodze do kościoła, unikam wszelkich duchowych zbiorowisk ludzi. Czytam Biblię (Nowy Testament)i to wszytko wyjaśnia. Jedna szczera modlitwa nawet raz na miesiąc do Ducha Świętego własnymi słowami daje mi wiecej siły i optymizmu niż rok medytacji, czy codzienne rejkowanie.

  Jeśli robisz reiki i to czytasz i już nie wiesz co myśleć, czy to jest dobre czy złe, zrób jak ja. Człowiek jest omylny – porozmawiaj z Jezusem i poproś go żeby Cie poprowadził. Zobaczysz ze wszystko sie dobrze ułoży.

  Z Bogiem!

 7. Witam! Przeraża mnie to wszystko co przeczytałam.W zasadzie mnie osobiście to nie dotyczy.Zawsze byłam dość sceptycznie nastawiona.Mam natomiast bardzo dobrą koleżankę,która zajmuje się tym.Niedawno jej mąż popełnił samobójstwo i to skłoniło mnie do zagłębiania się w temat.Czytałam że miało miejsce wiele takich sytuacji gdzie partner osoby zajmującej się reiki zapada w depresje której finałem jest samobójstwo.Nie wiem ale w tym momencie może zabrzmi to dość idiotycznie ale boję się kontaktu z tą osobą,ale z drugiej strony chcę jej pomóc.Bardzo proszę o radę,kontakt.Pozdrawiam.Szczęść Boże

   • Moze pani sprobowac ostrzec. Najpewniej jednak ta dziewczyna pania zacznie atakowac. Nie spodoba jej sie to co uslyszy. Wiem cos o tym. Sam probuje ostrzec bliska mi osobe. Konczy sie oskarzaniem, zmienianiem tematu, wybielaniem siebie. Ta osoba nie potrafi stanac w prawdzie nazywajac mnie nawet fanatykiem.
    Prosze sie modlic za ta osobe. To napewno moze pani zrobic, ale to ona musi majac wolna wole zwrocic sie do Boga.

 8. Mam pytanie do tych którzy tak usilnie szukają w Reki dzialania szatana…”Czy czasem nie chodzi tu o to, że Reiki to nie biznes farmauceutyczny na którym da się poteżnie zarabiać?”.

  • Nikt nie szuka szatana w Reiki, ludzie szukaja w Reiki uzdrowienia i pomocy, problem w tym, ze zamiast faktycznej pomocy dostaja demony i tone problemow teraz i po smierci, bo eneriga reiki pochodzi od samego ojca klamstw.

 9. Marcin K.Szczesc Boże. Byłem dreczony przez szatana i źle duchy przez 5 lat.Tp przez kontakty z okultyzmem,wrozbiarstwem magia itd.Droga była naprawdę ciężka jest to piekło już tutaj na ziemi.Ostatnie demony jakie tkwily we mnie tł właśnie te pochodzące od Reiki.Mialem wszystkie stopnie oprócz ostatniego.Dopiero gdy uznałem Pana Jezusa za mojego Króla i Zbawiciela i wyrzeklem się każdego z ych demonów po imieniu i w Imię Jezusa kazalem im odejść i nie wracać pomoglo.Dziekuje za tą stronę i za informację.Niech dobry Bóg was strzeze i wam blogoslawi.Chwala Ojcu i Synowi i Duchowi swietemu.

  • Chwała Panu Naszemu za Jego miłość i cierpliwość do nas! Nasz Bóg jest potężny! Jezus Chrystus jest najpiękniejszym Zbawicielem jakiego można sobie wyobrazić. Dziekuję za to swiadectwo! Proszę mówić wszędzie o tym, niech jak najwięcej ludzi się wyzwoli.

 10. Oczywiście że reiki jest potwornym zakamuflowany złem demonem w czystej postaci skpnczylam ten kurs 30 lat temu i spowodował wiele zła w moim życiu o którym nie chce opowiadać bo to zbyt ciezkie.Reiki to ohydne zwiedzenie często bardzo prawych nieświadomych ludzi.Kazdemu kto chce iść na kurs lub zabieg reiki powiem poniesiesz tego skutki które będą bolesne to demon ukryty często po latach dopiero ujawnia czym jest niszczy zdrowie i rozwala rodziny.wszystkich reikowcow których znam spotykały dramaty reiki pomogło na migrenę a spowodowało …..udar i to ciężki taka jest brutalna prawda o reiki.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s