O stronie

Blog ten jest poświęcony tematyce zagrożeń, które niesie za sobą praktykowanie i zaangażowanie się w Reiki w każdej postaci, czy jako pacjent czy też Mistrz Reiki, oraz,  wszelkie inne nauki i praktyki związane z ruchem New Age.

W języku polskim, takie ostrzeżenia i świadomość, że jest to ruch naprawdę duchowo niebezpieczny prawie nie istnieją, dlatego powstała konieczność informowania o tym chrześcijan i nie tylko. New Age to w praktyce powrót do czarnej magii z czasów starożytnych. Jest to bardzo niebezpieczny ruch, podstępnie prowadzący ludzi na drogę potępienia i poważnych problemów demonicznych. Niebo i piekło są realne, tak samo jak anioły i demony. Jedynym prawdziwym Bogiem jest chrześcijański Bóg Izraela, do którego mamy dostęp przez Jezusa Chrystusa, naszego zbawiciela. Kto w to nie wierzy, lub temu zapczerzecza znajduje się w poważnych tarapatach, nawet jeśli nie zdaje sobie z tego sprawy. Jedyną naszą nadzieją jest odwrócenie się od grzechu raz na zawsze i oddanie życia Jezusowi, uznanie Go za naszego jedynego Pana i zbawiciela. Cała prawda o życiu i świecie znajduje się w Biblii, natchnionym słowie samego Boga.

UWAGA: Bardzo proszę o nie pozostawianie komentarzy sugerujących, że informacje tu podane są nieprawdziwe. Komentarze te będą usuwane. To nie jest forum dyskusyjne i nie prowadzi się tu rozmów w celu przekonania niedowiarków, lub mistrzów reiki. Nie ma na to czasu i nie to jest celem tego bloga. Informacje tu podane są dla osób, które szukają pomocy i chcą zrozumieć co się z nimi dzieje ponieważ są w opersji demonicznej.

Wszystkie informacje potwierdzające zawartość tego bloga można znaleźć w biblii, która jest naszym jedynym wiarygodnym, natchnionym źródłem wszelkiej wiedzy pochadzącej od Boga.

Uwalnianie od demonów

Jesli potrzebujesz porady, modlitwy lub wiecej informacji, skontaktuj sie przez formularz kontaktowy.

 

Dla zainteresowanych zgłębianiem tej, tak ważnej dziedziny aby pomagać sobie oraz innym, bardzo polecam książki i nagrania pastorów – Win Woorley, Derek Prince, Don Basham dostępne w j. angielskim. Proszę szukac w sieci, polskie księgarnie nie sprzedają takich książek. Proszę również pamiętać, że Jezus jest Królem i Panem wszystkich urodzonych na nowo chrześcijan wypełnionych Duchem Świętym a nie tylko katolików, protestantów, czy wszelkich innych denominacji.

Omegamanradio.com to strona, na której można, codziennie praktycznie, słuchać odbywających się na żywo uwolnień od demonów. Można kontaktować się przez skype. Można bardzo wiele się nauczyć i przy okazji doznać uwolnienia podczas słuchania audycji. Bardzo polecam. Uwalnianie odbywa się bezpłatnie.

http://omegamanradio.com/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s