Szukaj prawdy, przeczytaj tą książkę koniecznie

 

Jeśli zastanawiasz się, co dzieje się z tym światem  i chciałbyś to zrozumieć, przeczytaj rewelacyjną książkę Makowa dostępną już w j. polskim: ILLUMINATI, SEKTA, KTÓRA ZAWŁADNĘŁA ŚWIATEM.

JESTEŚMY POD WPŁYWEM OKULTYSTYCZNEGO ATAKU

Jakkolwiek dziwacznie i niewiarygodnie to brzmi, ludzkość została skolonizowana przez sektę satanistyczną zwaną Illuminati. Sekta ta reprezentuje masońskich i żydowskich bankierów, którzy załatwili sobie monopol na kredyt rządowy, pozwalający im tworzyć walutę w formie długu wobec nich samych i obciążanie nas odsetkami. Naturalnie, chcą oni chronić ten łup poprzez przełożenie go na monopol polityczny i kulturalny. Przybiera to formę totalitarnego rządu światowego, poświęconego Lucyferowi, który reprezentuje nieposłuszeństwo wobec Boga.

W ten sposób, ludzie, którzy trzymają rękę na kasie, jednocześnie przeciwko nam spiskują. Aby odwrócić naszą uwagę i nas kontrolować, wykorzystują olbrzymią sieć okultystyczną (Masonerię), w celu infiltrowania większości organizacji, szczególnie rządu, agencji wywiadowczych, szkolnictwa i środków masowego przekazu.

Jesteśmy przeprojektowywani, aby służyć Iluminatom. Podważają oni wartość instytucji takich jak małżeństwo i religia, oraz propagują deprawację, dysfunkcję, korupcję i podział. Zorganizowali dwie wojny światowe i planują trzecią.

Henry Makow opisuje ten spisek i przedstawia czytelnikowi, w jaki sposób historia ludzkości rozgrywa się zgodnie z planem Iluminatów.

„Wydarzenia światowe nie dzieją się przypadkiem. Są one planowane, czy dotyczą problemów krajowych czy też handlu; większość z nich jest zorganizowana i kontrolowana przez tych, którzy trzymają rękę na kasie.” (Denis Healey, były brytyjski Sekretarz Obrony.)

„Henry Makow jest niezwykle niebezpieczny. Ponieważ jest on tak odważny i oryginalny, ośmielam się powiedzieć, że jego poglądy prowokują do myślenia. Henry Makow dokładnie wyjaśnia spisek zmierzający do ustanowienia rządu światowego. Dlatego próbują zamknąć jego stronę. Przeczytajcie tę książkę!” – Alan Stang

„To jest najważniejsza książka roku, jeśli nie dekady” – Texe Marrs

„Proszę wysyłać jeden egzemplarz mojemu syjonistycznemu bratu w Izraelu. Ta książka to prawdziwa lektura obalająca mit i powinien przeczytać ją każdy, bez względu na to, czy jest Żydem czy nie.” – J. Queensland

„Każdy, komu podarowałem pańską książkę, jest nią zachwycony. Z przyjemnością przeczytali coś, co zrozumiale wyjaśnia ten bezsensowny świat, więc zamierzam rozdać więcej egzemplarzy.” – Gail

„Kupiłem pańską książkę kilka tygodni temu… Dziękuję za pański wysiłek. To jest arcydzieło! Niech pana Bóg błogosławi.” – Pastor Bob

Kanadyjski Kongres Żydowski zwrócił się do Kanadyjskiej Komisji „Praw Człowieka” by zataić wiele artykułów Makowa.

Książka zawiera ponad 60 Kluczowych Artykułów, Wstęp, Przedmowę oraz Wprowadzenie. Edycja polska zawiera dodatkowe artykuły dla polskiego czytelnika.

Książka Makowa to najbardziej szczera wypowiedz odnośnie roli żydowskiej w historii świata. Została wydana w języku angielskim, czeskim, japońskim oraz indonezyjskim.

Henry Makow urodził się 12 listopada 1949 roku. Makow jest kanadyjskim autorem i badaczem teorii spiskowych. W roku 1982 uzyskał doktorat z literatury anglojęzycznej na Uniwersytecie Toronto.

Książka dostępna jest na stronie Makowa  http://www.cruelhoax.ca/ , także na  http://www.amazon.com lub http://www.amazon.co.uk

Jeśli nie wiesz jeszcze nic o tych sprawach, pamiętaj, że głównym generałem tego świata jest Bóg Wszechmocny a nie szatan.

Czytaj Biblię regularnie, to najważniejsza książka naszego życia.

Reklamy